Dev festival Coachella’dan en güzel kareler!

15-17 Nisan ve 22-24 Nisan tarihleri arasında ABD, Kaliforniya’da gerçekleşen dev etkinlik Coachella geçtiğimiz günlerde sona erdi. Birbirinden efsane grupların sahne aldığı festivalde bizim de yakından takip ettiğimiz DJ Shadow ve Bat For Lashes da sahne aldı. Haziranda yeni albüm servis etmeye hazırlanan Bat For Lashes, Coachella’da hayranlarına albümden birkaç yeni şarkı seslendirirken, haziranda yeni albüm servis edecek bir diğer isim DJ Shadow da hip hop grubu Run The Jewels ile birlikte aynı sahneyi paylaştı!

Dünyanın en büyük müzik festivalleri arasında gösterilen Coachella’dan hoşumuza giden bazı kareleri sizlerle paylaşıyoruz.

İşte kare kare Coachella festivali!

dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (17) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (16) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (15) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (14) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (13) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (12) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (10) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (1) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (2) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (4) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (5) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (8) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (6) dev-fesitval-coachelladan-en-guzel-kareler (9)

Triphop Türkiye Hakkında

Bir Cevap Yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.