Elektronik müzik sevenleri bir araya toplayan proje: Limits Off!

Ülkemizdeki elektronik müzikseverleri bir araya toplayan proje Limits Off, elektronik müzik kültürüne dair en güncel haberleri, İstanbul’un sevilen DJ ve prodüktörlerinden özel mix’ler, röportajlar ve merak uyandıracak video serileri ile Türkiye’de alanındaki en özgün dijital platformu elektronik müzikseverlere sunuyor.

“We are where you are” sloganı ile yola çıkan Limits Off, genç kitlesine ulaşmak için yeni bir strateji izleyerek, onları bir web sitesine çağırmak yerine sokağa çıkıyor ve artık gençlerin hayatı takip ettiği yerlerde, yani sosyal medya kanallarında hayat buluyor.

Elektronik müzik dünyasının önemli isimlerinin yer aldığı ve belgeselleri ile tanınan yönetmen Cem Kaya’nın çektiği lansman videosunun ‘Director’s Cut’ versiyonu yayında!

Limits Off dijital platformu, lansman videosu ile yayın hayatına resmi olarak başladı. Triphop Türkiye olarak destek verdiğimiz, kendisini “A platform for electronic music culture” olarak konumlayan bu dijital platform, “We Are Where You Are” sloganındaki vaadini yerine getirerek üreteceği tüm içerikleri onların olduğu yere götürüyor. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest, Soundcloud, Periscope, Tumblr, Snapchat ve Line gibi popüler sosyal medya kanallarında oluşturduğu ağ ve zengin içeriğiyle elektronik müzik kültürü ve dinleyicisini bir araya getiren platform, içerikleriyle bu külütürü sürekli olarak destekleyen bir yapıya dönüşüyor.

Prodüktör ve DJ’lerden Kaan Düzarat, Mutlu San ve Maxi Storrs’un yanı sıra elektronik müzik dinleyicileri ile yapılan röportajlardan derlenen ve ‘Remake, Remix, Rip-Off (Motör)’ belgeselinin yönetmeni Cem Kaya’nın yönetmenliğinde çekilen lansman videosu, İstanbul elektronik müzik kültüründen bir doku sunuyor. Kültürün en önemli parçası olan ‘kitle’nin istek ve ihtiyaçlarının ne olduğunu da anlatan video, Limits Off dijital platformunun da asıl amacını ortaya koyuyor.

Limits Off dijital platformu, kendi sosyal medya ağı üzerinden elektronik müzikseverlere sadece etkinlik bilgisi ve haberleri değil aynı zamanda farklı konseptler altında çeşitlendireceği hızlı tüketilir içerikleriyle, elektronik müzik kültürüne açılan zengin bir yol sunuyor. DJ’lerle yapılacak video aramalarından Limits Off için özel olarak hazırlanan mixtape’lere, gece hayatının merak edilenlerinin cevapladığı videolardan elektronik müzik ve alt türlerine değindiği serilere kadar çeşitlenen görsel ve işitsel içerikleriyle farklı seçenekler sunacak olan Limits Off dijital platformu, elektronik müzik kültürünü yaşamak, paylaşmak ve üretmek isteyen bir topluluk oluşturmak amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için :                                                                                                            

https://www.facebook.com/limitsofftr/                                                 

https://twitter.com/limitsofftr

https://www.instagram.com/limitsofftr/

https://tr.pinterest.com/limitsofftr/

http://limitsofftr.tumblr.com/

https://line.do/profile/limitsofftr

snapchat: limitsofftr

#limitsoff  /  @limitsofftr

Triphop Türkiye Hakkında

Bir Cevap Yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.