Jay Jay Johanson Roxy İstanbul’da sahne alacak

2017 bizlere tüm güzelliklerini sunmaya devam ediyor.

Müzik kariyerine çok genç yaşlarda başlayan ve yayınladığı her albümde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, trip-hop’tan electro-clash’e, down tempo’dan indie’ye oldukça zengin bir repertuvara sahip. Jazzy ve trippy vokalleriyle dikkatleri üzerine çeken Johanson’un yarattığı karanlık ve mistik atmosferin cazibesi, müziğinin sınırlarını genişletebilmesindeki en önemli etkenlerden biri.

1996 yılından beri müzik dünyasının içinde olan, verdiği konserlerle Türkiye’de de geniş kitlelere ulaşan Johanson, şöyle geriye doğru baktığımızda “Far Away”, “Believe In Us”, “So Tell the Girls That I’m Back In Town”, “Mr. Fredrikson”, “Time Will Show Me” gibi dillere pelesenk olmuş birbirinden başarılı şarkılara imza attı.

Son olarak 2015 yılında ‘Opium’ isimli albümüyle karşımıza çıkan Jay-Jay Johanson, en sevilen parçalarını ardı ardına seslendireceği performansıyla, 11 Mart Cumartesi akşamı Roxy İstanbul‘da unutulmaz bir geceye sizleri davet ediyor. Etkinlik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Triphop Türkiye Hakkında

Bir Cevap Yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.