Sónar İstanbul’a gitmeden önce dinlemeniz gereken parçalar ve etkinlik detayları

Türkiye’de ilk kez 24-25 Mart 2017’de düzenlenecek Sónar İstanbul; iki gün boyunca, Zorlu PSM’nin 4 farklı sahnesinde eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Festivalde Berlinli iki prodüktör Apparat ve Modeselektor’ün elektronik müzik sahnesine damgasını vuran grubu Moderat, 90’ların sonu ve 2000’lerin başında Moloko’yla yakaladığı çıkışı solo kariyeriyle de sürdüren İrlandalı electro pop kraliçesi Róisín Murphy, techno müziğin yenilikçi DJ ve prodüktörü Nina Kraviz, elektronik müziğe türler arası bir yorum getiren İngiliz prodüktör Floating Points (Solo Live), ikonik dubstep prodüktörü ve Hyperdub’ın kurucusu Kode9 (DJ Set), Avusturyalı dinamik techno ikilisi HVOB (Live), space disco’nun Norveçli temilcisi Prins Thomas (DJ Set), WARP Records’ın bayrak adamlarından biri olan elektronik müzik prodüktörü Clark, hip hop etkileşimli elektronik müziğin en başarılı isimlerinden Nosaj Thing (Live), techno sound’unun çağdaş temsilcisi Matias Aguayo, kısa sürede büyük bir başarı yakalayan İngiliz elektronik soul ikilisi HONNE, ünlü caz müzisyeni Jimi Tenor ile eşi Nicole Willis’in deep house projesi Cola & Jimmu ve çok daha sahne alacak.

Festivalde sahne alacak olan isimlerden hazırladığımız mini playlistimize aşağıdan kulak verebilirsiniz. Bu parçaları dinlemeden hatta ezberlemeden festivale gitmeyin. Bizden söylemesi 🙂
Triphop Türkiye Hakkında

Bir Cevap Yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.