The Away Days’ten yeni tekli: Downtown

Uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen ilk uzunçaları Dreamed at Dawn’u 17 Şubat’ta Pasaj Müzik etiketiyle yayımlayacak The Away Days, albüme çeyrek kala sabırsızları iyice tahrik edecek, tahrik etmekle kalmayıp yerinden kaldırıp dans ettirecek yeni tekli “Downtown”u servis etti.

Grubun alıştığımız minör melodileri ve gri haleti ruhiyeleri aksine çok daha funky ve bol groove’lu olan “Downtown”, hızlı BPM’i ve enerjik vokalleriyle, kapı aralığından göz kırpan bahar aylarının habercisi niteliğinde.

Dans ettirme potansiyeli grubun son canlı performanslarında test edilip onaylanmış olan şarkıyla bu kez siz de ritim tutmak istiyorsanız, 22 Şubat’ta Ankara Noxus Bar’da, 25 Şubat’ta Dorock XL’de olabilirsiniz. “Bana sadece “Downtown” yetmez, ben bütün albümü dinlemek istiyorum” diyorsanız albümü hemen şimdi iTunes’tan ön sipariş listesinize ekleyebilir ve en güzeli 3 Mart’ta Salon İKSV’de gerçekleşecek lansman konserine buyur edip muazzam sürprizlerle beraber yepyeni şarkıları dinleyebilirsiniz.

Ayrıca gruptan her an Avrupa turnelerine ait büyük haberi alabiliriz. Dreamed at Dawn, 24 Şubat’tan itibaren de Spotify ve tüm müzik marketlerde..

Triphop Türkiye Hakkında

Bir Cevap Yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.