Yerli oluşum In Hoodies’ten güzel haberler var!

Yerli oluşum In Hoodies üretmeye devam ediyor. Grubun Frankie isimli yeni teklisi 4 gün önce dijital müzik platformlarından paylaşıldı. Şarkı kısa sürede tüm dijital platformlarda ve albümün Ocak 2017’de dağıtıma girecek LP versiyonunda olacak.

23 Kasım Çarşamba akşamı Salon İKSV kapılarını In Hoodies debut albümü A Lunar Manoeuvre için açıyor.  Etkinlik detayları burada.

In Hoodies’in altı kişilik ekibiyle, basta Feryin Kaya, elektrik gitarda Todd Gibson, synthlerde Çağrı Sertel, çelloda Gülşah Erol ve davulda Murat Yakupoğlu ile çıkacağı konserde Ağaçkakan (M4NM – roadside.picnic), Eray Düzgünsoy (Müzik Hayvanı – Yakaza Ensemble), İdil Meşe, Da Poet, Güneş Akyürek (Ponza) ve Mert Ulu sahneye konuk olacak.
Albümün tümüyle çalınacağı akşamda grubun yeni şarkıları da sahne görselleri eşliğinde ilk kez canlı dinlenecek.

In Hoodies’in sahne alacağı konserin öncesinde Sadi Güran, Ethem Onur Bilgiç, Esk Reyn, Furkan Nuka Birgün ve Selin Çınar gibi sanatçıların eserleri Chronicles* isimli etkinlikte Salon’da sergilenecek. Etkinlik detayları ve tüm isimler burada.

Artemis Günebakanlı albümdeki her şarkı için birer fotoğraf çekti ve bunlar küçük bir kitapçıkta bir araya getirildi. Adı : STILLS* // Snapshots for ”A Lunar Manoeuvre’’.Salon’da dağıtılacak kitapçık, ayrıca çeşitli yerlere bırakılacak ve siteye eklenecek. 

Z-Axis’in In Hoodies -”The Vibe”  şarkısını yeniden düzenlediği, The Vibe (Keep It Alive) remiksini aşağıdaki linkten dinleyebilir ve download edebilirsiniz. Partapart tarafından yayınlanacak track kısa sürede tüm dijital platformlarda olacak.

In Hoodies albümü A Lunar Manoeuvre aşağıdan dinlenebilir durumda.

in-hoodies-poster

Triphop Türkiye Hakkında

Bir Cevap Yazın

Or

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.